Oba systemy w Zielonkach stanowią kluczowy element współczesnego zarządzania infrastrukturą oraz zasobami ludzkimi w firmach i instytucjach. Gwarantują one bezpieczeństwo i efektywność operacyjną. Proces montażu polega na instalacji oraz konfiguracji wszystkich elementów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne i oprogramowanie zarządzające. Specjaliści zapewniają niezawodność, prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo systemów.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Nowoczesne rozwiązania technologiczne do zarządzania dostępem do określonych obszarów w budynkach lub na terenach w Zielonkach. Główne zadanie tych systemów to ochrona miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieautoryzowanym dostępem. Systemy te mogą wykorzystywać różne technologie identyfikacji, takie jak karty magnetyczne, RFID, biometrię (np. odciski palców, rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

W Zielonkach system kontroli dostępu automatycznie monitoruje czas pracy pracowników. Pracownicy identyfikują się przy wejściu i wyjściu z pracy, korzystając z tych samych metod, co przy weryfikacji dostępu do budynków. To rozwiązanie umożliwia pracodawcom efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, optymalizację procesów pracy oraz precyzyjne naliczanie wynagrodzeń.