Oba systemy są kluczowym elementem zarządzania infrastrukturą i zasobami ludzkimi w nowoczesnych firmach i instytucjach w Świątnikach Górnych. Gwarantują one bezpieczeństwo oraz operacyjną efektywność. Montaż obejmuje instalację oraz konfigurację wszystkich komponentów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne i oprogramowanie zarządzające. Proces ten wykonywany jest przez specjalistów, aby zapewnić niezawodność, prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Zaawansowane systemy zarządzania dostępem do określonych obszarów w budynkach lub na terenach w Świątnikach Górnych. Podstawowym celem tych rozwiązań jest zabezpieczenie miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieupoważnionym dostępem. Technologie stosowane w tych systemach obejmują karty magnetyczne, RFID, biometrię (np. odciski palców, rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

W Świątnikach Górnych system kontroli dostępu automatycznie gromadzi dane o czasie pracy pracowników. Identyfikacja odbywa się przy wejściu i wyjściu z pracy za pomocą tych samych metod, co przy weryfikacji dostępu do budynków. To pozwala pracodawcom lepiej zarządzać zasobami ludzkimi, optymalizować procesy pracy i precyzyjnie naliczać wynagrodzenia.