W Skawinie oba systemy są istotnym elementem nowoczesnego zarządzania infrastrukturą i zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Gwarantują one zarówno bezpieczeństwo, jak i efektywność operacyjną. Proces montażu obejmuje instalację i konfigurację wszystkich składowych elementów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne oraz oprogramowanie zarządzające. Specjaliści zapewniają prawidłowe działanie, niezawodność i bezpieczeństwo systemów.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Innowacyjne systemy technologiczne przeznaczone do zarządzania dostępem do określonych obszarów w budynkach lub na terenach w Skawinie. Główna funkcja tych systemów to zabezpieczenie miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieuprawnionym dostępem. Technologie wykorzystywane w tych systemach obejmują karty magnetyczne, RFID, biometrię (taką jak odciski palców czy rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

W Skawinie system kontroli dostępu automatycznie rejestruje czas pracy pracowników. Identyfikacja użytkowników odbywa się podczas wejścia i wyjścia z pracy przy użyciu tych samych metod, co w przypadku weryfikacji dostępu do budynków. To rozwiązanie umożliwia pracodawcom efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, optymalizację procesów pracy oraz precyzyjne naliczanie wynagrodzeń.