Oba systemy są kluczowe dla nowoczesnego zarządzania infrastrukturą oraz zasobami ludzkimi w firmach i instytucjach w Skale. Zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i efektywność operacyjną. Montaż polega na instalacji i konfiguracji wszystkich komponentów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne oraz oprogramowanie zarządzające. Proces ten wykonywany jest przez specjalistów, aby zagwarantować niezawodność, prawidłowe działanie i bezpieczeństwo.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Zaawansowane systemy zarządzania dostępem do wybranych stref w budynkach lub na terenach w Skale. Podstawowym celem tych rozwiązań jest zabezpieczenie miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieupoważnionym dostępem. Technologie stosowane w tych systemach obejmują karty magnetyczne, RFID, biometrię (np. odciski palców, rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

System kontroli dostępu w Skale automatycznie gromadzi dane o czasie pracy pracowników. Identyfikacja odbywa się przy wejściu i wyjściu z pracy za pomocą tych samych metod, co przy weryfikacji dostępu do obiektów. Dzięki temu pracodawcy mogą lepiej zarządzać zasobami ludzkimi, usprawniać procesy pracy oraz dokładnie naliczać wynagrodzenia.