W Niepołomicach oba systemy są integralną częścią zarządzania infrastrukturą oraz zasobami ludzkimi w nowoczesnych firmach i instytucjach. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz efektywność operacyjną. Montaż polega na instalacji i konfiguracji wszystkich elementów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne i oprogramowanie zarządzające. Specjaliści dbają o prawidłowe działanie, niezawodność oraz bezpieczeństwo systemów.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Innowacyjne systemy technologiczne przeznaczone do zarządzania dostępem do określonych obszarów w budynkach lub na terenach w Niepołomicach. Główna funkcja tych systemów to zabezpieczenie miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieuprawnionym dostępem. Technologie wykorzystywane w tych systemach obejmują karty magnetyczne, RFID, biometrię (taką jak odciski palców czy rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

W Niepołomicach system kontroli dostępu automatycznie gromadzi dane o czasie pracy pracowników. Identyfikacja odbywa się przy wejściu i wyjściu z pracy za pomocą tych samych metod, co przy weryfikacji dostępu do budynków. To pozwala pracodawcom lepiej zarządzać zasobami ludzkimi, optymalizować procesy pracy i precyzyjnie naliczać wynagrodzenia.