W Krzeszowicach oba systemy są nieodłącznym elementem współczesnego zarządzania infrastrukturą i zasobami ludzkimi w firmach i instytucjach. Zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność operacyjną. Montaż obejmuje instalację oraz konfigurację wszystkich elementów, takich jak czytniki, panele kontrolne, zamki elektryczne i oprogramowanie zarządzające. Specjaliści dbają o to, aby systemy działały prawidłowo, były niezawodne i bezpieczne.

Systemy kontroli dostępu (SKD)

Nowoczesne rozwiązania technologiczne do zarządzania dostępem do określonych obszarów w budynkach lub na terenach w Krzeszowicach. Główne zadanie tych systemów to ochrona miejsca pracy, danych oraz personelu przed nieautoryzowanym dostępem. Systemy te mogą wykorzystywać różne technologie identyfikacji, takie jak karty magnetyczne, RFID, biometrię (np. odciski palców, rozpoznawanie twarzy) oraz kody PIN.

Rejestracja czasu pracy (RCP)

W Krzeszowicach system kontroli dostępu automatycznie monitoruje czas pracy pracowników. Pracownicy identyfikują się przy wejściu i wyjściu z pracy, korzystając z tych samych metod, co przy weryfikacji dostępu do obiektów. Dzięki temu narzędziu pracodawcy mogą efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi, optymalizować procesy pracy i dokładnie obliczać wynagrodzenia.